Teams: Participants

0
2214
Team Players Cat.
1 Ventin J. C. Ventin – J. Pacareu – A. Stokka – A. Palma Open
2 Zonca M. Zonca – F. Tiscornia – A. Pejacsevich – F. Montes de Oca Open
3 Fredin P. Fredin – G. Gottlieb – S. Hult – S. Ekenberg Open
4 ArMex A. Cohen – M. Reygadas – C. Pellegrini – S. Rocca Open
5 Volqueteros S. Figueroa – J. Carrera – C. Barrientos – R.Niño Open
6 Bernal A. Madala – A. Bianchedi – F. Bernal – C. Hoyos Open
7 Angeleri R. Angeleri – R. Poleschi – R. Garcia – J. Smith Open
8 Gill L. Sylvester – D. Stern – P. Gill – J. Mill – P. Lambardi Open
9 Amoedo R. Amoedo – A. Amoedo – E. Barcellos – R. Fernandes Open
10 Leones C. King – R. Leon – C. Jackson – F. Uccelli – S. Uccelli Open
11 Robles J. M. Robles – M. Caracci –  D. Ramirez – P. Cazabon Open
12 Amilcar M. Di Domenico – V. Di Domenico – T. Camargo – A. Magalhães Open 
13 Rossonero R. Martinez – J. Rossolino – J. Silva Neto – M. Machado Open
14 Ferlema M. Pacheco – F. Gusso – G. Rubio – F. Sampaio – F. Lema Open
15 Chagas G. Chagas – M. Thoma – S. Ivanov – K. Karaivanov – E. Muzzio – R. Leon Open
16 Alfonsin G. Alujas – G. Mooney – J. Alfonsin – A. Mooney – M. Crusizio – R. Garcia da Rosa Open
17 Toro Bravio C. Yañez – F. Nacrur – G. Toro – E. Schoeder Open
18 Henrique’s H. Salomao – L. Marchioni – T. Battaglia – J. Salomao Open
19 Conejo’s A. Muscolo – M. Monsegur – W. Fornasari – M. Villegas – M. Bertagnoni Open
20 Viña del Mar P. Cury – E. Zahr – J. Veas – S. Tampier Open
21 Bey I. Bernasconi – M. R. Herrera – J. Beyreuther – R. Laban Open
22 Rosen H. Rondon – E. rosen – A. Pinoargote – R. D. Cabrera Open
Team Players Cat.
1 Burladero F. Herrera– C. Previde – M. J. Rueda – E. Alegre – M. Pailhe – J. Bello Ladies
2 Limeñas C. Arevalo – V. Prazak – A. Alvarez -C. Herschkowics – E. Lumbroso Ladies
3 Maca M. Mina – B. Marangunic – J. Schnetzer – M. Caner Ladies
4 Caracas P. Sultan – M. Pacheco – L. Ortega – N. Tache – P. Daryanani Ladies
5 Menezes L. Menezes – I. Breitman – J. Pacheco – A. Vidigal Ladies
6 Calma C. Vargas – A. Ramos – A. Mesquita – L. Abravanel – A. Perroti – M. Souza Ladies
7 Male M. Iacapraro – Ch. Garateguy – A. Alonso – M. Baldassarre Ladies
8 Tha Ladies S. Fossati – A. Marchese – A. Oviedo – S. Coverton – A. Vilela Ladies